Firma pogrzebowa „GÓRECKI” założona została w 1985r. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie kompleksowymi usługami pogrzebowymi na terenie kraju. Prężny i dynamiczny rozwój firmy w tak krótkim czasie spowodował, że podjęliśmy się kolejnego wyzwania jakim było poszerzenie działalności w 1989r. o świadczeniu usług międzynarodowych na rynku Europejskim.
Firma działa nieprzerwanie świadcząc usługi pogrzebowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 365 dni w roku.

Kluczem do sukcesu naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło wypracować nam wizerunek firmy godnej zaufania. Na swoje uznanie zapracowaliśmy szacunkiem oraz profesjonalnym podejściem do powagi ceremonii pogrzebu. W tych bolesnych, trudnych i smutnych chwilach dla Rodziny i Najbliższych, pomagamy wspieramy otaczając fachową opieką ze zrozumieniem i współczuciem. Oferując Państwu kompleksową obsługę ceremonii pogrzebu, służymy naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Pragniemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań by sprostać wszelkim sugestiom z Państwa strony. Każde zlecenie uzgadniane jest indywidualnie w siedzibie firmy.

ZAŁOŻYCIEL DOMU POGRZEBOWEGO „GÓRECKI”

podpis